Unisciti a una comunità fidata di subacquei autorizzati, istruttori subacquei, archeologi subacquei e cacciatori di avventure. Crea un account gratuito!

Open Water Scuba Diver

Podstawowy kurs nurkowy - HSA Kraków / Jaworzno

Data d'inizio: 16.09.2024

Iscriviti

Prezzo del corso: Accedi.

Prezzo di prenotazione: 0 PLN

Numero di slot gratuiti: 3 / 3

Min. dei partecipanti: 2 ?

ZAŁOŻENIA I PROGRAM KURSU PODSTAWOWEGO HSA:

1. Założenia ogólne:

Kurs ten opracowany został tak, aby był przystosowany do szkolenia osób z różnymi niepełnosprawnościami, a jednocześnie z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa nurkowania.

2. Cele kursu:

Kurs ten jest kompletnym kursem nurkowania rekreacyjnego na poziomie podstawowym oferującym trzy poziomy certyfikacji oparte na możliwościach wypełnienia przez kursanta wymagań sprawnościowych HSA , samodzielności oraz zdolności do udzielenia pomocy partnerowi.

3. Uprawnienia po kursie

Po skończeniu kursu osoby te będą mogły brać udział w aktywnościach nurkowych i w sprzęcie ABC (maska , fajka i płetwy) bez bezpośredniego nadzoru, pod warunkiem, że: aktywności nurkowe podobne są do tych, w których nurek został przeszkolony., miejsce nurkowe i warunki przypominają te, które napotkał podczas szkolenia, nurek stosuje się do wszystkich zalecanych procedur nurkowych HSA.

4. Warunki wstepne:
a. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza certyfikacja czy stopień, jednak zaleca się, żeby przed zapisaniem się na kurs, kursant zaznajomił się ze środowiskiem wodnym i nauczył się podstawowych umiejętności pływackich. Minimalny wiek do otrzymania certyfikatu Open Water SCUBA Diver, podobnie jak DB HSA to 18 lat. Kursanci w wieku od 10 do 14 lat mogą brać udział w kursie opartym na standardach kursu Junior  Open Water SCUBA Diver HSA, ale Dive Buddy musi mieć ukończone 18 lat


Środowisko wodne, gdzie ciało pracuje w pełnym odciążeniu, w nieważkości, ma nieocenione walory rehabilitacyjne. Nurkowanie jako zajęcie zespołowe jest doskonałym sposobem na integrację, rozwój zachowań prospołecznych a równocześnie, jako że ciągle jest uznawane za zajęcie elitarne, pozwala na podnoszenie własnej wartości, pozbycie się kompleksów i lęków.

Cena nie zawiera materiałów i certyfikatu:  300pln

PRZEDSTAWIONY TERMIN KURSU JEST ORIENTACYJNY. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Organizzazione:
HSA - Handicapped SCUBA Association
WWW:
www.hsascuba.com
Durata dell'allenamento in giorni:
8
Modalità del corso:
giorno per giorno
La data di fine dell'iscrizione:
12.09.2024
Organizzatore:?
Posizione
loading map, please wait...

Paese: Poland
Città: Kraków
Coordinate: (50.06465, 19.94498)

Visualizzazioni di pagina: 357
Codice dell'annuncio: bfjahfi6n