Unisciti a una comunità fidata di subacquei autorizzati, istruttori subacquei, archeologi subacquei e cacciatori di avventure. Crea un account gratuito!

Płetwonurek KDP/CMAS * (P1)

Kurs nurkowania CMAS - zacznij nurkować już teraz!

Data d'inizio: 20.04.2021

Prezzo del corso: Accedi.

Prezzo di prenotazione: 0 PLN

Il processo di registrazione è finito. Se sei interessato, ti preghiamo di contattare direttamente l'organizzatore.

Kurs na pierwsza gwiazdkę w CMASie prowadzimy w dwóch wariantach: na obozie szkoleniowym oraz weekendowo na Zakrzówku. W obu przypadkach kursanci wynurkują ok. 4 - 5h zegarowych, czyli minimum 2 razy więcej niż zakłada program szkoleniowy.. Wcześniejsze przygotowanie basenowe oraz nurkowania w sprzęcie pozwalają nam realizować kurs na bardziej zaawansowanym poziomie. Swoboda z jaką zachowujecie się pod wodą po przygotowaniu basenowym, łatwość z jaką wykonujecie kolejne ćwiczenia pozwala nam szybko iść naprzód z właściwym szkoleniem. Nie tracimy czasu na obycie z ABC, przedmuchiwanie maski i naukę przemieszczania się pod wodą - po 50 basenach macie to już we krwi. W efekcie pod koniec kurs nurkujecie już naprawdę dobrze, tak że w bazach nurkowych nikt nie daje wiary, że nasi nurkowie P1 są bezpośrednio po kursie; każdy daje głowę, że macie kolejny stopień lub kilkadziesiąt nurkowań wykonanych po kursie. Od zawsze taki poziom szkolenia jest dewizą naszego Klubu!

"Świeżo upieczony" nurek po kurie P1 :)

 

Zapraszamy na weekendowy kurs P1 KDP CMAS*, który odbędzie się na terenie Kamieniołomu 'Koparki' w Jaworznie - zapisy w Klubie. Ostateczny termin zapisów 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Kurs weekendowy:
Dla wszystkich tych, którzy nie mogą wybrać się z nami na obóz organizujemy kurs w Krakowie. Szkolimy na Zakrzówku a kurs w tej formie obejmuje dwa kolejne weekendy. Zaczynamy od piątkowego spotkania w Klubie i ogarnięcia spraw formalnych oraz pobrania sprzętu. Kursy prowadzimy od kwietnia do końca października. Najlepiej nie zwlekać i zrobić kurs jeszcze przed wakacjami by móc z nami nurkować na naszych wyprawach i wyjazdach klubowych w ciągu sezonu.
PS: Zapisy i zgłoszenia na wszystkie kursy w Klubie. Kursy organizujemy odgórnie jaki i na Waszą prośbę/zainteresowanie.

Warunki uczestnictwa w kursie:
• Umiejętność pływania,
• Aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania płetwonurkowania.

Program szkolenia:
• Cześć teoretyczna: 13 godzin wykładów,
• Część praktyczna: 20 godzin zajęć w ciągu 5 dni szkoleniowych obejmujących minimum 9 nurkowań w tym: 3 nurkowania do głębokości 10 m, 5 nurkowań do głębokości 10÷15 m oraz 1 nurkowanie na głębokość 20 m. Łączny czas pobytu pod wodą minimum 120 minut. Pierwsze dwa nurkowania mogą odbyć się na basenie. Szkolenie musi być zrealizowane w ciągu 2 miesięcy.

Uprawnienia:
Płetwonurek P1 KDP/CMAS * może nurkować do głębokości 20 m w towarzystwie przynajmniej jednej pełnoletniej osoby o kwalifikacjach KDP/CMAS*(P1) lub równorzędnych kwalifikacjach innej organizacji.

Po kursie uczestnik otrzymuje Książkę Płetwonurka KDP/CMAS i międzynarodowy certyfikat KDP/CMAS* (P1)

Co dalej po kursie P1?
Wyprawy nurkowe, nurkowania stażowe, warsztaty nurkowe, kursy specjalistyczne i baseny krabowskie dla osób ze stopniem.

Najczęściej robione kursy specjalistyczne po ukończenu szkolenia na stopień P1:
PNO – kurs nurkowań nocnych,
PNA – kurs nawigacji podwodnej,
PE – płetwonurek eksplorator, kurs podnoszący uprawnienia do 30m,
PN1 – kurs nurkowania z zastosowaniem nitroksu do 40% O2,
PSS – kurs nurkowania w suchym skafandrze.

 

Organizzazione:
CMAS KDP PTTK - Komisja Działalności Podwodnej
WWW:
http://cmas.pl
Durata dell'allenamento in giorni:
6
Modalità del corso:
weekends
La data di fine dell'iscrizione:
13.04.2021
Organizzatore:?
Posizione
loading map, please wait...

Paese: Poland
Città: Kraków
Coordinate: (50.066507, 19.909997)

Visualizzazioni di pagina: 117
Codice dell'annuncio: dfjgf9lq

Commenti dei partecipanti

Commenti dell'organizzatore