Unisciti a una comunità fidata di subacquei autorizzati, istruttori subacquei, archeologi subacquei e cacciatori di avventure. Crea un account gratuito!

Open Water Diver

Kurs nurkowania OWD PADI - dla początkujących

Data d'inizio: 29.04.2021

Prezzo del corso: Accedi.

Prezzo di prenotazione: 0 PLN

Il processo di registrazione è finito. Se sei interessato, ti preghiamo di contattare direttamente l'organizzatore.

Kurs Open Water Diver PADI (OWD) (stopień podstawowy) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie wydany przez PADI certyfikat Open Water Diver PADI uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów. Najpopularniejsza forma to kurs weekendowy, w tej formie kurs trwa 4dni i jest podzielony na dwa moduły po 2dni: moduł Teoria+Basen i moduł Wody Otwarte

2019.10.12-13 sobota 08:45 sala wykładowa - moduł Teoria+Basen - wymagany kontakt z instruktorem.
Nurkowanie na wodach otwartych 17-18.10.2019 start z Krakowa o 10:00, jedziemy do Jaworzna na Koparki.

Moduł Wody otwarte proponowany termin czerwiec-wrzesień - zdesperowani mogą skończyć wcześniej, ale woda będzie bardzo zimna)

W celu zapisania się na kurs należy skontaktować się z instruktorem. Prowadzimy zajęcia w małych grupach przeważnie 4 osobowych. Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, później jest znacznie łatwiejj. Pierszy krok to kontakt z instruktorem telefoniczny (preferowany) lub przez e-mail.

Kursy prowadzimy w trzech systemach:

  • weekendowo - bardzo intensywna forma, kurs trwa cztery dni, pierwsze dwa dni 9-10godzin, dzień 3-4 6-8godzin. Przeważnie są to dwa weekendy.
  • wieczorowo - teoria i baseny są wieczorami 1-3 razy w tygodniu (zależy od oczekiwań grupy), wody otwarte przeważnie w weekend (4 nurkowania, dwa jednego dnia dwa drugiego). Całkowity czas kursu od 1-3 miesięcy.
  • forma ciągła - obóz - kurs zaczyna się i trwa kilka kolejnych dni. Przeciętny czas trwania kursu Open Water Diver Padi to 4-5dni.

Co najmniej 4 dni: teoria 5 modułów + basen 5 modułów, 4 nurkowania.

Kurs weekendowy

Zaczynamy o 8:45 na ulicy Kapelanka 1A - do godziny około 13 wykłady i obiad (zamawiamy na sale wykładową – najczęściej pizza). Jedziemy na basen Wisły i tam zajęcia do około 18:30

W niedzielę tak samo tylko skończymy około 18:00

Nie trzeba się specjalnie przygotowywać – chyba że ktoś słabo pływa to warto iść na basen potrenować. Jest egzamin pływacki 200m bez płetw albo 300m w płetwach.

Część teoria + basen obejmuje: 5 modułów teoretycznych, 5 basenów, sprzęt nurkowy na basen, opłatę za basen.
Część wody otwarte obejmuje: 4 nurkowania na wodach otwartych, opłatę za wejście na wody otwarte, sprzęt nurkowy, zdanie kwizu i egzaminu teoretycznego.

Cena kursu nie zawiera certyfikatu: 150PLN oraz kosztów dojazdu na kamieniołom Jaworzno lub inny akwen wód otwartych.

Organizzazione:
PADI - Professional Association of Diving Instructors
WWW:
padi.com
Durata dell'allenamento in giorni:
5
Modalità del corso:
secondo gli accordi
La data di fine dell'iscrizione:
25.04.2021
Organizzatore:?
Posizione
loading map, please wait...

Paese: Poland
Città: Kraków
Coordinate: (50.045111, 19.922633)

Visualizzazioni di pagina: 125
Codice dell'annuncio: dhif3w21

Commenti dei partecipanti

Commenti dell'organizzatore