Rejoignez une communauté de confiance de plongeurs autorisés, d'instructeurs de plongée, d'archéologues sous-marins et de chasseurs d'aventure. Créez un compte gratuit!

Wakacyjny obóz nurkowy dla dzieci jeź. Hańcza

Date de début: 11.07.2021

Inscrivez-vous

Prix: Connectez-vous.

Prix de la réservation: Connectez-vous.

Nombre de places disponibles: 10 / 10

Nombre min. de participants: 6 ?

loading map, please wait...

Départ de: Suwałki / Poland (54.111522, 22.930788)

Localisation: Błaskowizna / Poland (54.24797, 22.805875)

Naszą misją jest pokazywanie dzieciom świata jako wielkiego i niezwykłego pola możliwości rozwoju. Wielkość i jego zróżnicowanie ma być dla nich zachętą do przygód i radosnego odkrywania, bez uprzedzeń i lęku, bez barier i obciążeń, za to z wrażliwością i szacunkiem dla innych. Kochamy wszystkie dzieci, te niezwykle żywe i energiczne, samotników i lwy salonowe, ponieważ  indywidualność każdego z nich jest dla nas najważniejsza.

Organizowany przez nas LETNI KURS NURKOWY jest wspaniałą możliwością poznania samego siebie, odkrycia nowego miejsca jakim jest podwodny świat i przede wszystkim zdobycia niezbędnej wiedzy oraz umiejętności pozwalających na swobodne i bezpieczne nurkowanie.

Kurs ten skierowany jest do wszystkich dzieci powyżej 8-tego roku życia, które chciałyby aktywnie spędzić część wakacji w niecodzienny sposób, nauczyć się nowych rzeczy, spróbować pokonać swoje słabości oraz doskonalić i wykorzystać umiejętności jakie posiadają. Jest to dla osób lubiących i nie bojących się nowych wyzwań. Uczestnik zdobywa szeroki zakres wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu płetwonurkowania opartej na bardzo wysokich standardach PADI oraz CMAS – najbardziej renomowanych federacji nurkowych na świecie.

Młodzież na zgrupowaniu rozwija umiejętności tj. dbałości o posiadany sprzęt, organizacji miejsca pracy, odpowiedzialności za drugą osobę, rozwija zdolności współpracy, uczy się podstaw ratownictwa w zakresie pierwszej pomocy, holowania partnera na wodzie, wezwania dorosłego i wykonanie telefonu do odpowiednich służb ratowniczych. Podstawową ideą obozu jest bezpieczeństwo i stosowanie się do reguł i zasad bezwzględnie przestrzeganych w tym sporcie. Po imprezie każdy dostanie międzynarodowy certyfikat płetwonurka zgodny z wiekiem i umiejętnościami:

8 lat – uprawnienia do nurkowania z instruktorem do 2 metrów

9 lat – uprawnienia do nurkowania z instruktorem do 6 metrów

12 lat – uprawnienia do nurkowania z instruktorem do 12 metrów – ten stopień nie jest realizowany na letnim kursie z racji bezpieczeństwa podopiecznych. Można podwyższyć kwalifikacje w późniejszym terminie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Termin I: 27.06. – 03.07.2021;Termin II: 4.07. – 10.07.2021;Termin III: 11.07. – 17.07.2021;

Miejsce: Błaskowizna, Agroturystyka „U Słowika”

Zakwaterowanie: Agroturystyka „U Słowika”

Pokoje: 2-4 osobowe

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja)

Dojazd: własnym transportem

Wyjazd: własnym transportem

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena: (W OGŁOSZENIU)

* Maksymalna ilość dzieci na kursie wynosi 10

SZCZEGÓŁY:

MIEJSCE

Agroturystyka „U Słowika” położona jest w Suwalskim Parku Krajobrazowym, nad jeziorem Hańcza. Jezioro objęte jest strefą ciszy, jego wody są najwyższej klasy czystości. Kompleks agroturystyczny stwarza idealne warunki do realizacji  programu obozu nurkowego.

ZAKWATEROWANIE  

Przyjazd na miejsce w niedzielę 27.06 / 4.07 / 11.07 / 18.07 o godzinie 17:00 i zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, usytuowanych na wzniesieniu tuż obok jeziora. Przestronne wnętrze pokoi zapewnia wysoki standard wypoczynku. Darmowe WiFi na terenie Agroturystyki. Pierwsza kolacja po przyjeździe o godzinie 18:30

WYŻYWIENIE

W cenie pobytu oferujemy całodniowe  wyżywienie – trzy posiłki + przekąski. Śniadania, obiady i kolacje serwowane na ogólny stół. Wszystkie posiłki przygotowane w domowej kuchni przez Panią domu, spożywane będą w stołówce.

PROGRAM

Program Letniego Kursu Nurkowego skierowany jest głównie do dzieci i młodzieży które marzą o zobaczeniu podwodnego świata lub chcą kontynuować już zdobyte umiejętności. Zajęcia nurkowe dla dzieci pozwalają najmłodszym na rozwijanie wiadomości o życiu podwodnym, zwiększanie umiejętności pływackich, rozwijanie nowych zainteresowań, a przede wszystkim dają dużo dobrej i bezpiecznej zabawy.

ZAJĘCIA NURKOWE PRAKTYCZNE

będą stanowić podstawowy blok tematyczny zajęć sportowych. Zajęcia będą dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników. Ćwiczenia poprowadzi nasza najlepsza kadra instruktorska. Odbywać się będą nad jeziorem Hańcza w płytkiej jego części. Ilość dzieci na instruktora w pierwszych dniach to 1:1. Zajęcia z nurkowania odbywają się do południa (do obiadu). 

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

odbywać się będą na terenie agroturystyki w blokach zajęć popołudniowych.

DODATKOWE ATRAKCJE 

Podczas zgrupowania odbędą się krótkie scenariusze z podstaw pierwszej pomocy w nurkowaniu. Planujemy różnego rodzaju wycieczki piesze i wyjazdowe do atrakcyjnych turystycznie miejsc znajdujących się na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, spływ kajakowy rzeką czarna Hańcza, gry terenowe, park linowy,  zawody i konkursy związane z tematyką zajęć letnich oraz atrakcje i niespodzianki. Wszystko jest uzależnione od warunków pogodowych. 

 

Départ de:
Suwałki / Poland
Localisation:
Błaskowizna / Poland
Type de l'annonce:
voyage commercial
Durée en jours:
7
La date de fin des inscriptions pour le voyage:
27.06.2021 23:59
Organisateur:?
Instructor
Nombre d'affichages: 277
Le code de pub: daj8gu7