Rejoignez une communauté de confiance de plongeurs autorisés, d'instructeurs de plongée, d'archéologues sous-marins et de chasseurs d'aventure. Créez un compte gratuit!

Chorwacja - Wyprawa nurkowa na Vis | Polska Grupa

Date de début: 18.06.2021

Prix: Connectez-vous.

Prix de la réservation: Connectez-vous.

La date des entrées est depassée. Si vous êtes intéressé, contactez directement l'organisateur.

loading map, please wait...

Départ de: Łódź / Poland (51.759249, 19.455983)

Localisation: Komiža / Croatia (43.04446, 16.091793)

 

Jest to wyprawa zorganizowana na specjalne życzenie naszych klientów. Organizujemy wspólnie z łódzkim CN Seaquest. Idealny termin w samym środku lata, lokalizacja oraz przystępna cena pozwolą na spędzenie wspaniałego wakacyjnego urlopu.

Na sam początek lata przygotowaliśmy dla naszych nurków wyjątkową podróż w śródziemnomorskim klimacie na dalmacką wyspę Vis. Bogaty program wyprawy da Wam możliwość zanurkowania w najlepszych miejscach nurkowych, które oferuje ta wspaniała wyspa.

   Będziecie mieli okazję spróbowania różnorodnych nurkowań od nurkowania na ścianach porośniętych koralowcami po nurkowania na wrakach oraz poszukać najmniejszych i najbardziej uroczych mieszkańców dna morskiego. To wszystko podczas jednej wyprawy, dostępnej dla każdego. 
    
   Okolice wysp Vis i Biševo oferują blisko 25 wspaniałych miejsc nurkowych w krystalicznie czystej wodzie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych nurków. 
    
   Zanurkujemy także w grotach wyspy Biševo by podziwiać wspaniałą grę świateł. Warto wspomnieć, że atrakcje te dostępne są także dla osób, które nie nurkują (codziennie lub prawie codziennie wcześnie rano z portu Komižy organizowane są do grot wycieczki łódkami). Trzy groty – Niebieska, Zielona oraz Grota Monk Seal’ gwarantują niezapomniane przeżycia. Kolejnym punktem programu będzie nurkowanie wrakowe. Polecić tu można nurkowania na wrakach amerykańskiego bombowca oraz greckiego statku Vassilios T, na którym zachowały się jeszcze przedmioty codziennego użytku. Wrak Vassilios T daje możliwość penetracji także początkującym nurkom. Ponadto w okolicy podziwiać można florę i faunę kolorowych raf (ryby, gorgonie, korale, ośmiornice, mątwy, gąbki, krewetki i algi).
    
   Nurkowanie to nie jedyny powód kierunku naszej wyprawy. Vis to wyspa, na której czas jakby się zatrzymał – mieszkańcy od wieków zajmują się rolnictwem i rybołówstwem, a wspaniale zachowana śródziemnomorska przyroda cieszy i koi zmysły. Pełne urokliwych kamiennych zabudowań i wąskich uliczek miasteczko Komiža to prawdziwie śródziemnomorska perełka.
    
   ZAKWATEROWANIE
   Hotel Biševo znajduje się w niewielkim rybackim miasteczku Komiža na wyspie Vis. Położony jest malowniczo w otoczeniu sosnowego lasu, a jednocześnie w ciągu 5 minut dojść można do samego serca miasteczka. Hotel posiada własną piękną plażę.
    
   NURKOWANIE
   Baza położona jest w bliskim sąsiedztwie hotelu, przy ślicznej kamienistej plaży i jest jednym z najlepszych centrów w tej okolicy.
    
   KURSY NURKOWE
   Opieka polskiego instruktora nurkowania pozwoli na zrobienie kursów technicznych oraz dokończenie rozpoczętych szkoleń. Nasza propozycja to kursy: Sidemount Diver PADI, Wrack Diver oraz Advanced Nitrox Diver.                                                                                                                                                                                                                                        
PRZEDSTAWIONY TERMIN KURSU JEST ORIENTACYJNY. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.
   
Départ de:
Łódź / Poland
Localisation:
Komiža / Croatia
Type de l'annonce:
voyage commercial
Durée en jours:
7
La date de fin des inscriptions pour le voyage:
03.06.2021 23:59
Organisateur:?
Instructor
Nombre d'affichages: 298
Le code de pub: daf9y2v

Commentaires des participants

Commentaires de l'organisateur