Rejoignez une communauté de confiance de plongeurs autorisés, d'instructeurs de plongée, d'archéologues sous-marins et de chasseurs d'aventure. Créez un compte gratuit!

Open Water Diver

Pierwszy kurs nurkowania - Kraków - Jaworzno

Date de début: 29.05.2021

Prix du cours: Connectez-vous.

Prix de la réservation: 0 PLN

La date des entrées est depassée. Si vous êtes intéressé, contactez directement l'organisateur.

Rozpocznij ekscytującą przygodę tu i teraz! Odkrywaj piękno podwodnego świata i dobądź międzynarodowe uprawnienia nurkowe, w ramach organizacji PADI, pozwalające na nurkowanie do 18 metrów. Kurs taki jak Open Water Diver to najbardziej popularny na świecie podstawowy kurs dla płetwonurków.

Dla kogo:

Dla tych, którzy zawsze chcieli nauczyć się nurkować, doświadczyć nieporównywalnego z niczym stanu nieważkości pod wodą i zobaczyć co kryje się pod jej powierzchnią. Uzyskasz honorowany na całym świecie certyfikat PADI i weźmiesz udział w najpopularniejszym kursie nurkowym, który pozwolił milionom ludzi zdobyć umiejętność nurkowania i dał szanse eksploracji podwodnego świata.

Przebieg:

Kurs Open Water Diver składa się z trzech modułów:

- Zajęcia teoretyczne (w oparciu o samodzielną naukę i wykłady/prezentacje z instruktorem) pozwalające zrozumieć niezbędne tematy z zakresu teorii nurkowania.

- Nurkowania basenowe dzięki którym w komfortowych warunkach nauczysz się obsługiwać sprzęt i bezpiecznie nurkować.

- Nurkowania na wodach otwartych, podczas których sprawdzisz swoje umiejętności w realnych warunkach i poznasz prawdziwy podwodny świat.

Uprawnienia:

Ukończenie kursu uprawnia do nurkowania z partnerem o podobnym lub wyższym stopniu wyszkolenia, bez nadzoru instruktora, do głębokości 18 m, oraz do kontynuacji szkolenia na kursie Advanced Open Water Diver i niektórych kursach specjalistycznych.

Cena obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne i praktyczne z certyfikowanymi instruktorami
  • Wypożyczenie całego niezbędnego sprzętu
  • Materiały szkoleniowe (podręcznik, tabele)
  • Wejściówki na basen i wody otwarte
  • Logbook – książka do rejestracji nurkowań
  • Certyfikat

Ile trwa?

W zależności od formuły zajęć:

  • Tylko w weekendy – 4 dni intensywnych zajęć (po około 10-12 godzin) – zajęcia teoretyczne połączone z nurkowaniami. Z reguły na cały kurs należy więc przeznaczyć dwa weekendy.
  • Zajęcia teoretyczne i baseny w godzinach wieczornych, nurkowania w weekendy – zajęcia teoretyczne oraz zajęcia na basenie w takim systemie odbywają się z reguły 1-2 razy w tygodniu (do uzgodnienia przez grupę), a nurkowania w wodach otwartych przez weekend (potrzebne są 2 dni). Podsumowując, na cały kurs należy przeznaczyć od jednego do trzech miesięcy w zależności od częstotliwości zajęć w tygodniu (w tym 1 weekend).

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia dogodnego terminu – w tym celu skontaktuj się z nami.

Wymagania:

Ukończone 15 lat (lub 12 lat dla stopnia Junior Open Water Diver pozwalającego na nurkowanie z dorosłym certyfikowanym nurkiem). Niepełnoletnie osoby nurkują za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

- W trakcie kursu instruktor poprosi Cię o zademonstrowanie podstawowych umiejętności związanych z pływaniem, aby upewnić się, że komfortowo czujesz się w wodzie:

  • Przepłyniecie 200 metrów (lub 300 w masce, płetwach i z fajką) bez zatrzymywania. Możesz wybrać dowolny styl i masz na to nieograniczoną ilość czasu.
  • Utrzymywać się przez 10 minut w wodzie (bez dotykania dna), w dowolny sposób.

Każdy kto spełnia te wymogi kwalifikuje się do uzyskania certyfikatu.

- Przed zajęciami uczestnik wypełnia krótki formularz medyczny, aby ustalić czy występują warunki, które mogłyby utrudniać nurkowanie. Jeżeli żadne z wymienionych Cię nie dotyczy, jesteś gotowy do wzięcia udziału w zajęciach. Jeżeli jednak na którekolwiek pytanie odpowiesz pozytywnie, Twój lekarz powinien ustalić czy możesz nurkować i wydać stosowne zaświadczenie

 

Organisation:
PADI - Professional Association of Diving Instructors
WWW:
padi.com
Durée de la formation en jours:
5
Mode de cours:
comme convenu
Date de fin d'inscription:
23.05.2021
Organisateur:?
Localisation
loading map, please wait...

Pays: Poland
Ville: Kraków
Les coordonnées: (50.06465, 19.94498)

Nombre d'affichages: 260
Le code de pub: dhgb9nwd

Commentaires des participants

Commentaires de l'organisateur