Únase a una comunidad confiable de buzos con licencia, instructores de buceo, arqueólogos submarinos y cazadores de aventuras. ¡Crea una cuenta gratis!

Open Water Scuba Diver

Podstawowy kurs nurkowy - HSA Kraków / Jaworzno

Fecha de inicio: 17.06.2024

Regístrese

Precio del curso: Inicie sesión.

Gastos de la reserva: 0 PLN

Número de plazas libres: 3 / 3

Número mín. de participantes: 2 ?

ZAŁOŻENIA I PROGRAM KURSU PODSTAWOWEGO HSA:

1. Założenia ogólne:

Kurs ten opracowany został tak, aby był przystosowany do szkolenia osób z różnymi niepełnosprawnościami, a jednocześnie z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa nurkowania.

2. Cele kursu:

Kurs ten jest kompletnym kursem nurkowania rekreacyjnego na poziomie podstawowym oferującym trzy poziomy certyfikacji oparte na możliwościach wypełnienia przez kursanta wymagań sprawnościowych HSA , samodzielności oraz zdolności do udzielenia pomocy partnerowi.

3. Uprawnienia po kursie

Po skończeniu kursu osoby te będą mogły brać udział w aktywnościach nurkowych i w sprzęcie ABC (maska , fajka i płetwy) bez bezpośredniego nadzoru, pod warunkiem, że: aktywności nurkowe podobne są do tych, w których nurek został przeszkolony., miejsce nurkowe i warunki przypominają te, które napotkał podczas szkolenia, nurek stosuje się do wszystkich zalecanych procedur nurkowych HSA.

4. Warunki wstepne:
a. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza certyfikacja czy stopień, jednak zaleca się, żeby przed zapisaniem się na kurs, kursant zaznajomił się ze środowiskiem wodnym i nauczył się podstawowych umiejętności pływackich. Minimalny wiek do otrzymania certyfikatu Open Water SCUBA Diver, podobnie jak DB HSA to 18 lat. Kursanci w wieku od 10 do 14 lat mogą brać udział w kursie opartym na standardach kursu Junior  Open Water SCUBA Diver HSA, ale Dive Buddy musi mieć ukończone 18 lat


Środowisko wodne, gdzie ciało pracuje w pełnym odciążeniu, w nieważkości, ma nieocenione walory rehabilitacyjne. Nurkowanie jako zajęcie zespołowe jest doskonałym sposobem na integrację, rozwój zachowań prospołecznych a równocześnie, jako że ciągle jest uznawane za zajęcie elitarne, pozwala na podnoszenie własnej wartości, pozbycie się kompleksów i lęków.

Cena nie zawiera materiałów i certyfikatu:  300pln

PRZEDSTAWIONY TERMIN KURSU JEST ORIENTACYJNY. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Organización:
HSA - Handicapped SCUBA Association
WWW:
www.hsascuba.com
Duración del curso en días:
8
Modo del curso:
día tras día
Plazo de inscripción:
13.06.2024
Organizador/a:?
Ubicación
loading map, please wait...

País: Poland
Ciudad: Kraków
Coordenadas: (50.06465, 19.94498)

Páginas visitadas: 341
Código del anuncio: bfjbfc404