Join a trusted community of licensed scuba divers, diving instructors, underwater archaeologists, and adventure hunters. Create a free account!

Advanced Open Water Diver

Zaawansowany kurs nurkowy AOWD Malta Wakcje

Start date: 30.05.2020

Sign up

Course price: Log in.

Reservation fee: Log in.

Number of free spaces: 4 / 4

Min. number of participants: 1 ?

Zaawansowany kurs nurkowy - pierwszy krok do głębszych nurkowań - SSI AOWD

W trakcie tegio kursu masz możliwość doświadczyć pięciu różnych typów nurkowań w wodach otwartych, z pięciu różnych Programów Specjalności SSI ( Night diver, Drift Diver, Dry Suite Diver czy Underwater Navigation ), bez konieczności ukończenia tych programów w całości. Jeśli nie masz pewności, jaki następny krok powinieneś zrobić – to jest właśnie idealny sposób na podniesienie swoich umiejętności nurkowych i doświadczenia oraz na określenie, jakie specjalności nurkowe cię interesują. Po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat SSI Advanced Adventurer.

Wymagania wstępne:

Ukończone 10 lat.

Wymagane umięjętności:

Stopień OWD SSI lub równorzędny innej organizacji.

Jak długo trwa taki kurs?

Kurs składa się z pięciu nurkowań na wodach otwartych po jednym z wybranej specjalizacji SSI. Czas trwania szkolenia to 2-3 dni.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

Oczywiście na Malcie. W okolicy mamy mnóstwo wspaniałych miejsc, w których przeprowadzamy nurkowania nocne, głebokie, nitroxowe, wrakowe itd.

Co zawiera cena?

5 nurkowań na wodach otwartych, kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu.

Czego nie zawiera cena?

Kosztu materiałów SSI + certyfikatu – 45€

SSI AOWD certyfikat :

Zakwaterowanie

Posiadamy szeroki wybór hoteli oraz apartamentów, większość z nich znajdują się niedaleko naszego centrum nurkowego i są to wyselekcjonowane objekty zapewniające wszelkie wygody po przystępnych cenach.

Apartament 1 St Pauls Bay

Apartament położony w nadmorskiej miejscowości St Pauls Bay, która znajduje się w północno-zachodniej części wyspy. W okolicy znajduje się bardzo wiele atrakcji turystycznych dla wszystkich grup wiekowych, takich jak nurkowanie, akwarium, park wodny dla dzieci, sporty wodne, słoneczne plaże.

Apartament znajduje się kilka minut spacerem od wszystkich głównych udogodnień, takich jak Bugibba squer, apteki, rzeźnik, sklepy ze świeżymi rybami, supermarkety, bary, restauracje oraz przystanki autobusowe.

Nowe czteroosobowe apartamenty o wewnętrznej powierzchni 75 m2 z mnóstwem naturalnego światła, salon wyposażony w telewizor LCD, sofę, telefon stacjonarny i bezprzewodowy internet. Przedni balkon z dwoma krzesłami, jadalnia ze stołem i 6 krzesłami oraz w pełni wyposażoną kuchnią z piekarnikiem, okapem, płytą elektryczną, lodówką z zamrażarką, kuchenką mikrofalową i wszystkimi niezbędnymi przyborami kuchennymi.

W tylnej części mieszkania znajduje się pralnia z automatyczną pralką, żelazko i deska do prasowania.

Apartament składa się z dwóch sypialni. Pierwsza z dwoma pojedynczymi łóżkami i druga duża sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz dużą szafą. Oba pokoje wyposażone są w klimatyzację (ciepło / zimno). Osobno łazienka z prysznicem i toaletą.

Przedni balkon z bocznym widokiem na morze, dodatkowy drugi wewnętrzny balkon.

Apartament jest przystosowany do przyjęcia gości przez cały rok. Również na życzenie gości istnieje możliwość dostawienia za darmo łóżeczka i krzesełka dla dziecka.

 
Organization:
SSI - Scuba Schools International
WWW:
https://www.divessi.com/
Length of the course in days:
3
Course mode:
day by day
Sign up deadline:
27.05.2020
Organizer:?
Location
loading map, please wait...

Country: Malta
City: Bugibba
Coordinates: (35.949084, 14.409746)

Page views: 25
Ad code: bfcj3y3z