Join a trusted community of licensed scuba divers, diving instructors, underwater archaeologists, and adventure hunters. Create a free account!

Dry Suit Diver Specialty

Suchy skafander

Start date: 06.06.2020

Course price: Log in.

Reservation fee: Log in.

Sign up is over. If you are interested, please contact the organizer directly.

Nurkowanie w suchym skafandrze umożliwi Ci odkrycie przyjemności nurkowania w akwenach, które być może uważałeś za niedostępne dla Ciebie ze względu na zimną wodę. Będziesz przygotowany do nurkowania w niezwykle atrakcyjnych strefach klimatycznych na północnej części półkuli gdzie zaskoczy Cię bogactwo fauny i flory, w jeziorach górskich, kamieniołomach, wszędzie tam gdzie woda jest zimna. 

Pierwsze nurkowania w suchym skafandrze pozwolą ci zapoznać się z nowym sprzętem. Będziemy też pracować nad twoją technika pływania. Najważniejsza będzie twoja odpowiednia pozycja pod wodą. Skafander pomoże ci utrzymywać poziomą pozycje pod wodą zarówno w trakcie płynięcia jak i w zawisie w toni. Zobaczysz o ile jest to wygodniejsze i łatwiejsze niż w piance.

Kurs obejmuje również szeroką wiedzę z zakresu doboru i zakupu suchego skafandra. Poznasz rozwiązania stosowane przez różnych producentów dotyczące budowy oraz materiałów wykorzystywanych do produkcji suchych skafandrów. Nieodłącznym elementem nurkowania w suchym skafandrze jest dobór odpowiedniej bielizny oraz ocieplaczy. Skafander może być wyposażony w wiele akcesoriów dodatkowych. Te najbardziej przydatne będziesz mógł zobaczyć na kursie, niektóre również wypróbować podczas nurkowania.

Organization:
IANTD - International Association of Nitrox and Technical Divers
WWW:
www.iantd.com
Length of the course in days:
1
Course mode:
weekends
Sign up deadline:
31.05.2020
Organizer:?
Location
loading map, please wait...

Country: Poland
City: Ińsko
Coordinates: (53.43606, 15.55039)

Page views: 59
Ad code: bfhc722i

Participant comments

Organizer comments