Join a trusted community of licensed scuba divers, diving instructors, underwater archaeologists, and adventure hunters. Create a free account!

Enriched Air Nitrox Diver 32

Specjalizacja Nitrox 32 - kurs w SSI

Start date: 09.04.2020

Course price: Log in.

Reservation fee: Log in.

Sign up is over. If you are interested, please contact the organizer directly.

 

Zapraszamy na szkolenie specjalizacji Nitrox 32 SSI

Kurs Nurek Nitroksowy zaznajomi Cię z procedurami i korzyściami wynikającymi z używania nitroksu podczas nurkowań rekreacyjnych. Poznasz podstawowe zasady dotyczące używania mieszanin o zawartości tlenu od 22 do 40%. Zwiększysz swoje bezpieczeństwo, wydłużając czas pobytu pod wodą !

Obecnie coraz więcej baz nurkowych na całym świecie wprowadza nitroks do każdego nurkowania rekreacyjnego jako gaz standardowy. Dodatkowo coraz więcej miejsc oferuje go bez żadnych dopłat w cenie pakietów nurkowych.

Nitroks sprawia, że Twój czas bezdekompresyjny znacznie się zwiększa. Dzięki niemu możesz spędzać pod wodą więcej czasu niż nurkowie nurkujący na powietrzu. Rekomendujemy go wszystkim nurkom nurkującym kilka razy w ciągu dnia.

Dzięki większej zawartości tlenu w mieszance nitroksowej czas denny może wzrosnąć nawet o 200% w stosunku do czasów nurkowania na powietrzu. Warto zainwestować w komfort jaki daje używanie takich mieszanek!
Szkolenie mimo rekreacyjnego charakteru jest traktowane jako pierwszy etap w szkoleniu i rozwijaniu nurka z aspiracjami do nurkowań głębokich.

Kurs składa się 3-4 godzin zajęć teoretycznych zorganizowanych w sali wykładowej Centrum Nurkowego Tryton. Podczas szkolenia poznasz zasady nurkowania oraz wpływu Nitroxu na organizm nurka. Za pomocą tabel NITROX nauczysz się wyliczania nurkowań z nitroxem do 40% oraz poznasz działanie oraz używanie analizatora tlenowego.

 

 

Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku. 

Zdobywając certyfikat NITROX i zapisując nurkowania w log booku możesz podwyższyć swoje uprawnienia do poziomu: Speciality Diver, Advanced Open Water Diver (AOWD) lub Master Diver.

 Wymagania

  1. koszt cena w ogłoszeniu
  2. ukończone 12 lat
  3. podstawowy certyfikat nurkowy OWD lub P1
  4. formularz medyczny. Wydrukuj, wypełnij i zabierz ze sobą na szkolenie KLIKNIJ

Cena zawiera

  1. szkolenie
  2. wypożyczenie sprzętu 
  3. napełnianie butli
  4. podręcznik multimedialny
  5. certyfikat nurkowy w wersji elektronicznej (koszt certyfikaty plastikowego 30PLN)

 

Organization:
SSI - Scuba Schools International
WWW:
https://www.divessi.com
Length of the course in days:
1
Course mode:
as agreed
Sign up deadline:
06.04.2020
Organizer:?
Location
loading map, please wait...

Country: Poland
City: Kłodno
Coordinates: (54.323817, 18.098978)

Page views: 17
Ad code: ijg43fj

Participant comments

Organizer comments