Join a trusted community of licensed scuba divers, diving instructors, underwater archaeologists, and adventure hunters. Create a free account!

Szkolenie Wstępne SW (Intro)

Nurkowanie zapoznawcze z instruktorem -dla każdego

Start date: 26.11.2022

Course price: Log in.

Reservation fee: 0 PLN

Sign up is over. If you are interested, please contact the organizer directly.

INTRO DO NURKOWANIA CZYLI NURKOWANIE pod opieką instruktora.

Basen Wisły w Krakowie

SPRÓBOWAĆ MOŻE KAŻDY 

Intro nurkowe to pierwszy kontakt osoby z nurkowaniem i jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody z podwodnym światem. Kto możne spróbować ? Praktycznie każdy – bez względu na wiek – kto potrafi trochę pływać i cieszy w miarę dobrym zdrowiem. Kurs  podzielony jest na dwa etapy: praktyczny i teoretyczny. Jest to bardziej wprowadzenie do nurkowania. Dzięki intro dowiesz się, czy taki sposób rekreacji sprawia ci przyjemność. My znamy odpowiedz. A Ty?

TEORIA

W ciągu krótkiego wykładu poznasz podstawy obsługi sprzętu oraz reguły, których koniecznie należy przestrzegać podczas nurkowania. Po przyswojeniu tych wiadomości przystąpimy do wyczekiwanego nurkowania.

Zakrzówek Kraków

PRAKTYKA

Dwa nurkowania które odbędziesz podczas intro, nie uczynią z ciebie płetwonurka, ale będziesz już wiedział czy Ci się to podoba czy nie. Nauczysz się podstaw obsługi sprzętu: maski, fajki, płetw, jacketu, butli, automatu oraz podstaw nurkowania. Jeżeli stwierdzisz, że to jest to, zapraszamy na kurs P1 CMAS KDP czyli pierwszą gwiazdka CMAS To czy nurkujemy na basenie czy w wodzie otwartej zależy tylko od ciebie. Zalecamy jednak basen.

TERMIN

Każdorazowo jest ustalany indywidualnie. Prosimy się kontaktować z nami za pośrednictwem mediów. Wszystkie namiary znajdą Państwo po kliknięciu w poniższy guzik. Na pewno znajdziemy dogodne dla obu stron terminy.

Terminy: jeżeli interesuje Cię inny termin, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub przez wyślij wiadomość.

Cena zawiera wszystkie koszta po za paliwem.

Organization:
CMAS KDP PTTK - Komisja Działalności Podwodnej
WWW:
cmas.pl
Length of the course in days:
1
Course mode:
as agreed
Sign up deadline:
21.11.2022
Organizer:?
Location
loading map, please wait...

Country: Poland
City: Jaworzno
Coordinates: (50.204987, 19.273931)

Page views: 194
Ad code: bccec878m

Participant comments

Organizer comments