Join a trusted community of licensed scuba divers, diving instructors, underwater archaeologists, and adventure hunters. Create a free account!

Przygotowanie mieszanin oddechowych (GB)

Kurs Gas Blendera CMAS KDP

Start date: 14.12.2019

Course price: Log in.

Reservation fee: Log in.

Sign up is over. If you are interested, please contact the organizer directly.

Przygotowywanie Mieszanin Oddechowych - Kurs Gas Blendera CMAS KDP

Zapraszamy na szkolenie z zakresu nauki przygotowywania mieszanin oddechowych. TERMIN: do ustalenia. Miejsce: Villa Marina Augustów – Ośrodek i baza nurkowa Cn Adriatic

 

Uczestnicy kursu podczas zajęć poznają tajniki  obsługi sprężarki wysokociśnieniowej i napełniania butli nurkowych powietrzem, a także przygotowywania mieszanin typu nitrox oraz przygotowywania mieszanin trimixowych.

  1. Koszty kursowe: cena kursu +opłata za certyfikat
  2. Koszty pobytowe:
  • 109 zł/os/dzień nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją
  • 129zł/os/dzień nocleg z pełnym wyżywieniem

Samodzielne napełnianie butli nurkowych jest istotnym elementem edukacji profesjonalnego nurka –chcącego pracować w centrum nurkowym czy klubie oraz instruktora nurkowego. W świat gas blendingu wprowadzi Was doświadczony instruktor gas blendingu oraz GasBlender z wieloletnią praktyką Irek Słucki,

Do ceny kursy należy doliczyć koszt certyfikatu CMAS KDP PTTK.  oraz mieszaniny gazowe na kurs- więcej szczegółów pod numerem telefonu lub email "wyslij wiadomość". 

Zakwaterowanie:

Na czas prowadzonych kursów możemy zapewnić zakwaterowanie w naszym obiekcie Villa Marina w Augustowie. Dostępność pokoi oraz terminy - pod numerem telefonu lub  przez kontakt mailowy "wyślij wiadomość".

Nasza lokalizacja i jeziora w których szkolimy:

AUGUSTÓW – to wodna stolica północno-wschodniej Polski. Dzięki Centrum Nurkowemu Adriatic uroki Augustowa mogą podziwiać płetwonurkowie z całej Polski. Profesjonalna baza nurkowa Cn Adriatic w Augustowie zlokalizowana w Villi Marina jest jedyną bazą nurkową w tym rejonie.

W samych granicach administracyjnych Augustowa znajduje się 9 jezior, ale nurkować w zasadzie można w kilkunastu – w samym Augustowie bądź w pobliżu Augustowa. Wybór akwenu podyktowany zawsze jest najlepszymi w danym momencie warunkami.

  • Jezioro Neckoo powierzchni 400 ha należy do typu polodowcowych jezior rynnowych. Jezioro ma dość dobrze rozwiniętą linię brzegową, w większości (70%) porośniętą lasem, z licznymi piaszczystymi plażami. Maksymalna głębokość to 25 m.
  • Jezioro Białeo powierzchni 476,6 ha, nazywane jest też: Białe Augustowskie. Linia brzegowa jest dobrze rozwinięta z licznymi zatokami (Orzechówka, Tartaczna, Wierszowiec) i półwyspami (Pień, Dąbek, Lisi Ogon). Brzegi są w większości wysokie i suche, porośnięte lasem sosnowym. Na jeziorze znajdują się wyspy. Maksymalna głębokość dochodzi do 30 m. Idealne do nurkowań nocnych i podlodowych. Na głębokości do 20 metrów znajduje się przepiękny wrak barki. Od 5 do 15metrów znajdują się platformy szkoleniowe oraz tory przeszkody.

Terminy:

Ustalamy indywidualnie, zgodnie z Waszym życzeniem. U nas każdy kurs jest vip-owski, czyli to my dostosowujemy się do Was 

Organization:
CMAS KDP PTTK - Komisja Działalności Podwodnej
WWW:
https://cmas.pl
Length of the course in days:
2
Course mode:
weekends
Sign up deadline:
13.12.2019
Organizer:?
Location
loading map, please wait...

Country: Poland
City: Augustów
Coordinates: (53.843443, 22.979602)

Page views: 225
Ad code: dja3c13

Participant comments

Organizer comments