Join a trusted community of licensed scuba divers, diving instructors, underwater archaeologists, and adventure hunters. Create a free account!

Advanced Open Water Diver (OC, SCR, CCR)

AOWD

Start date: 16.11.2019

Course price: Log in.

Reservation fee: Log in.

Sign up is over. If you are interested, please contact the organizer directly.

Advanced Open Water Diver IANTD  (AOWD) - Kurs pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe, dzięki czemu można czuć się bardziej komfortowo w wodzie. Jest to świetny sposób, aby nadal nurkować i uczyć się pod okiem instruktora IANTD. Kurs bazuje na tym co nauczyłem się wcześniej i rozwija nowe możliwości, wprowadzając Cię w nowe obszary działalności nurkowej. Kurs obejmuje pięć nurkowań posiadających charakter specjalizacji. Doskonały kurs na weekend.

Przebieg kursu AOWD:

W czasie kursy wykonujesz dwa nurkowania obowiązkowe : nawigacyjne i głębokie (23-30m) oraz trzy nurkowania do wyboru np. nocne, z łodzi i wrakowe
Uczestnicy kursów Advanced Open Water Diver muszą zaliczyć dwa obowiązkowe nurkowania. Nurkowania obowiązkowe mają na celu zorientowanie studentów w podstawach zaawansowanego nurkowania i obejmują następujące zajęcia:

        Nawigacja podwodna - kombinacja nurkowania naturalnego i nawigacji z kompasem, techniki bardzo przydatne dla płetwonurka prowadzącego nurkowanie,
 
        Nurkowanie głębokie - poznasz techniki i procedury niezbędne, aby nurkować bezpiecznie do głębokości 30m.

Organization:
IANTD - International Association of Nitrox and Technical Divers
WWW:
iantd.com
Course mode:
as agreed
Sign up deadline:
15.11.2019
Organizer:?
Location
loading map, please wait...

Country: Poland
City: Ińsko
Coordinates: (53.43606, 15.55039)

Page views: 203
Ad code: eagk0t4

Participant comments

Organizer comments